Aktiv Árpa Formula

CĂ©gĂŒnk

CĂ©gĂŒnkrƑl

Vita Optima Kft.

CĂ©gĂŒnk a Vita Optima Kft. 2001-ben alakult, Ă©s 2003-ban vĂĄlt az AKTIV Árpa Formula magyarorszĂĄgi kizĂĄrĂłlagos forgalmazĂĄsa a vĂĄllalkozĂĄs fƑ profiljĂĄvĂĄ. A KFT 100%-os magyar tulajdonban van, elsƑ embere az AKTIV Árpa Formula termĂ©k fejlesztƑje Dr. Turi Attila orvos.

A jelenleg kaphatĂł Dr. Turi AKTIV Árpa Formula az eredetileg norvĂ©g licence alapjĂĄn elƑállĂ­tott termĂ©k tovĂĄbbfejlesztĂ©se. Dr. Turi az elmĂșlt nĂ©hĂĄny Ă©vben folyamatosan azon dolgozott, hogy mint orvos hogyan tudnĂĄ ezt az egyĂ©bkĂ©nt is kivĂĄlĂł termĂ©ket mĂ©g egĂ©szsĂ©gesebbĂ©, mĂ©g hatĂĄsosabbĂĄ tenni. A folyamatos fejlesztƑ munka eredmĂ©nye, hogy egy alapjaiban megvĂĄltozott, a bioĂ©lelmiszer-piacon egyedĂŒlĂĄllĂł, Ășj termĂ©ket kĂ­nĂĄlhatunk Kedves FogyasztĂłink szĂĄmĂĄra.

HACCP

A termĂ©k 2009 tavasza Ăłta a Vita Optima Kft. sajĂĄt tulajdonĂș ĂŒzemĂ©ben kĂ©szĂŒl. A termelĂ©s HACCP minƑsĂ©gbiztosĂ­tĂĄsi rendszer szerint zajlik, Ă­gy szavatolhatĂł a termĂ©k magas minƑsĂ©ge, valamint, hogy a gyĂĄrtĂĄsi folyamat megfelel a legszigorĂșbb Ă©lelmiszerbiztonsĂĄgi elƑírĂĄsoknak.

CĂ©gĂŒnk a termĂ©k minƑsĂ©gĂ©nek emelĂ©se utĂĄn, a fogyasztĂłi igĂ©nyek maximĂĄlis kiszolgĂĄlĂĄsĂĄt tartja a legfontosabb feladatĂĄnak. CĂ©lunk, hogy vĂĄsĂĄrlĂłink ne csupĂĄn a termĂ©kkel, hanem az elosztĂĄsi rendszerĂŒnkkel, a vevƑgondozĂĄssal, Ă©s vĂ©gsƑ soron az egĂ©sz cĂ©ggel meg legyenek elĂ©gedve.

FogyasztĂłink mĂ©g magasabb szintƱ kiszolgĂĄlĂĄsa Ă©rdekĂ©ben indĂ­tottuk ĂștjĂĄra az AKTIV Árpa Formula FogyasztĂłi Klubot.

www.aktivarpaformula.huwww.www.aktivfogyas.hu